Okur’un Satış Sözleşmesi’nin konusu olan ürünü almak üzere yaptığı işlemlerde Gelenek ile paylaştığı bilgiler e-posta ve beyan ettiği kişisel bilgilerden ibarettir. Kredi kartıyla Satış işlemi sırasında kullanılan altyapı ve ekranlar Gelenek ve Site’nin faaliyet alanının dışında kalmaktadır.

Öte yandan Gelenek, okurların gizliliğine değer vermekte olup, paylaşılan kişisel bilgilerin gizliliği ve bilgilerin güvenliği ile ilgili kaygılarını saygıyla karşılamaktadır. Bu nedenle “Gizlilik Politikası” okurların gizliliğini korumak ve bilgi temininde güvenli bir deneyim sağlamak için tasarlamış olup, okurların onayı olmadan kişisel bilgileri kullanılmayacak, kişisel bilgilerin kullanılmasında, tamamen uluslararası alanda kabul edilen mahremiyet koruma standartlarına uyulacak ve okurların vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenecektir. Ancak internet üzerinden iletilen kişisel bilgilerin gizliliği konusunda mutlak bir garanti verilmesinin söz konusu olmaması sebebiyle internet üzerinde kişisel bilgilerini iletilirken Okurlara mümkün olan en üst düzey tedbir almalarını Gelenek Üyelik Sistemi ve Gelenek Basım Yayın Ticaret Ltd.Şti. olarak tavsiye ediyoruz.

İşbu Gizlilik Politikası’nda kullanılan “Kişisel Bilgiler” terimi bireysel ve kurumsal kullanıcıları tanımlayabilecek isim-soyisim, telefon, adres, e-posta adresleri dâhil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla kredi kartı bilgileri, kimlik bilgileri gibi bilgileri ifade etmektedir. Bireysel ve kurumsal kullanıcılar tarafından paylaşılan kişiler bilgilerin hiçbir durumda burada öngörülen amaçlar ve hizmetler dışında kullanılmayacağı belirtilmiş olmaktadır.

Gelenek                               Kullanıcı